אודות גלדיאטור מוצרי חשמל

אתר המסחר האלקטרוני גלדיאטור מוצרי חשמל הנו חברת בת של קלינטון סחר בינלאומי – יבואן מוצרי חשמל וותיק

האתר פועל במקביל לחנויות היבואן ברחוב לזרוב 8 ראשון לציון (אולם תצוגה גדול)
האתר פועל על מנת להביא לצרכנים מגוון של מוצרים איכותיים ממיטב החברות והיצרנים המובילים בתנאי מכירה ושירות איכותיים. באתר תוכלו למצוא מגוון של מוצרי החשמל באיסוף עצמי או באספקה מידית עד הבית.

אנו מספקים שירות מהיר ואמין. לרשותכם עומד צוות מיומן ומקצועי בכל שאלה ובעיה.
צוות האתר מורכב מבעלי מקצוע וניסיון בשוק מוצרי החשמל ובתחום שירות הלקוחות.

קלינטון סחר – חברת האם מתחלקת לארבעה מחלקות שונות : מחלקת יבוא, מחלקת שיווק, מחלקת לוגיסטיקה ומחלקת שרות.

מחלקת היבוא: המחלקה גדולה ומקצועית מתעדכנת בכל עת באופנה המתחלפת בתחום מוצרי החשמל ודואגת להביא לישראל את המוצרים בעלי חידושים טכנולוגים עדכניים המתאימים לדרישות של השוק המקומי.

מחלקת השיווק: שיווק המוצרים נעשה בעזרת סוכני מכירות מיומנים, מהוותיקים בתחום אשר מקבלים הדרכה על כל מוצר חדש שנכנס לחברה. ניתן למצוא את מוצרינו בחנויות המובחרות וברשתות השיווק.

מחלקת הלוגיסטיקה: מוצרי החברה מאוחסנים במחסן ערובה המומקם באשדוד, וחולשים על שטח של 5000 מ”ר. הפצת מוצרי נורמנדה לחנויות ולרשתות השיווק וכמו כן ישירות לבתי הלקוחות מתבצעת על ידי צוות מובילים מקצועי.

מחלקת השרות: מחלקה זו מתחלקת לשני קטגוריות שונות: אחת מוצרי אלקטרוניקה והשנייה “הקו הלבן”. אנו עובדים בשיתוף עם מעבדות שירות בפריסה ארצית לכל המוצרים, כמו כן קיים גם מענה אישי לכל שאלה, טענה, הערה ועצה במחלקת שירות לקוחות הנמצאת במשרדינו, שם נשמח לשמוע אותך בכל נושא השירות.

כתובתינו: רח’ לזרוב 8, ראשון לציון. טל. 03-7212028